Recenze Vetoquinol

Ověřený zákazník Testuj.to Jan

• Velikost tablety
  • Chutnost
  • Podávání 1 tablety 1 denně pro všechna plemena stejně (váha kg)

My jsme vcelku spokojeni s tomto doplňkem. Našemu hafanovi Buddymu tyto chutnají což je pro nás určitě super, že to jde i bez toho, aniž bychom mu museli tabletku házet do krku, nebo rozdělovat 20 deka šunky :-). Nezpozoroval rozdíl oproti běžnému pamlsku a tak ho s chutí snědl. Také je ideální velikost, dá se říct, že pro všechny velikosti plemen psů. Jinak jsme žádné extra změny nezaregistrovali, což se za tak krátkou dobu (do napsání recenze) asi ani nedá. :-) celkově dáváme tak 8/10!

Ověřený zákazník Testuj.to Eva

• Chuť - psu chutnalo
  • Jednoduché dávkování
  • Cena je vyšší

Snadné dávkování, není nutné odměrkou dávkovat přesné množství, jen psa to možná trochu mrzí, protože nechápe, proč mu dávám jen jeden malý kousek. Kvituji složení, které obsahuje spoustu vitamínů, včetně vitamínu E a omega 3. Navíc evidentně i dobře chutná, náš pejsek pořád štěkal, ať dám víc.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• Chuť tablet
  • Kolagen

Moc se mi líbí chuť zdravého "pamlsku". Fenka mi jen tak něco nesežere a tyto tablety ji velice chutnají. Velmi oceňuji složení a i vzhled výrobku. Není to vyloženě jako tableta, ale opravdu vypadá jako pamlsek. Na složení je skvělé, že obsahuje nedenaturovaný kolagen. Za mě skvělý doplněk výživy pro psy.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• Zloženie
  • Konzistencia
  • Praktické a pohodlné dávkovanie
  • Príjemná vôňa

Flexadin má vynikajúce zloženie a je prakticky a pohodlný na dávkovanie. Nemusím nič prepočítavať a dávkovať viackrát denne. Stačí podať jednu kostičku a je vybavené! Náš pes si vždy pochutnal.. Neviem, či to momentálne má nejaký dokázateľne účinok pre nášho psa, používa.len krátko, ale do budúcnosti mu to rozhodne neuškodí, skôr naopak a preto budeme používať stále. Za tak krátky čas sme nevypozorovali žiadnu zmenu..

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

• Jednoduchost podávání
  • složení
  • chuť (dle pejska)

Produkt jsem měla možnost vyzkoušet se svým pejskem, který má asi osm let. Chodíme hodně na hory a tak se snažím jeho pohybový aparát udržovat v co nejlepší kondici. Nejen, že mu doplněk stravy velmi chutnal, navíc mu i pomohl - u našeho pejska jsem zaznamenala, že mu pohyb nedělá problém. Líbí se mi, že tablety po celou dobu užívání (2 měsíce) zůstávají čerstvé, protože jsou ve znovuuzavíratelném obalu. Ocenila jsem také, že má produkt velmi dobré složení; obsahuje kolagen a další přírodní složky. Denně stačí jedna tableta bez ohledu na váhu, tudíž není nutno pamatovat na (mnohdy složité) dávkování.

Ověřený zákazník Testuj.to Magdalena

• Jedna tableta denně
  • Výborná chuť
  • Žádné odměřování
  • Zlepšení hybnosti
  • Žádné zápory jsem nezaznamenala

Kloubní výživu Flexadin velmi ráda doporučím všem chovatelům pejsků. Výrobek je velmi jednoduchý na dávkování, vše je v jedné tabletě, nic se nemusí vážit. Naši fence tableta velmi chutná, žádný problém s příjmem tedy není. Po dobu kůry jsme zaznamenali zlepšení pohybu, více skáče, více se hýbe. Za mě po všech stránkách povedený produkt!

Ověřený zákazník Testuj.to Jan

• Složení výrobku
  • Uzavíratelný obal
  • Psovi chutná

Můj pes denně běhá několik pater do schodů, ale při užívání Flexadrinu mu to nedělá žádné potíže. Pejskovi stačí dávat jen jedna tableta denně, což je dobré, protože je snadné nezapomenout. Pes vnímá pamlsky jako dobrotu a bere si je bez jediného problémů. Moc mu chutnají. Produkt má parádní složení, které podle mě kloubům psa opravdu pomáhá.

Ověřený zákazník Testuj.to Tomáš

• Nenastaly žádné zažívací problémy

Vyzkoušeno na dvou fenkách, jedna starší (9 let) a druhá mladší (2 roky). Ani jedna neměla s tabletami problém. Dávkováno denně téměř měsíc. Ani jednou se nestalo, že by tabletu některá nechtěla sníst, vždy se na ni těšily. Báli jsme se aby neměly nějaké zažívací potíže, ale k ničemu takovému nedošlo a jsme rádi, že můžeme dál aplikovat. Mě osobně tablety smrdí, ale o to víc chutnají našim fenkám.

Ověřený zákazník Testuj.to Pavlína

• Jsou malé
  • Ovoněné
  • Zlepšilo se vstávání ze sedačky
  • I přes to že tablety voněly, pes je nechtěl jíst. Ale náš pes je vybíravý

Produkt hodnotím velice kladně. Máme 50kg psa po operaci zadní nohy. Je mu 8let a v poslední době se hůře pohyboval. Již po 14 dnech užívání šlo vidět zlepšení. Více hravý a při vstávání ze sedačky už nevypadal tak vachrlatě. Jediné co tak našemu psovi nechutnaly tablety, i když jsou ovoněné. Ale náš pes je vybíravý.

Ověřený zákazník Testuj.to Erika

Zakoupeno v Testuj.to

• dávkování bez ohledu na hmotnost psa
  • konzistence
  • složení
  • dlouhodobé působení

Máme poměrně aktivního psa, proto jsme se rozhodli, že společně předejdeme jeho problémům s klouby. Flexadin Adult Dog jsou žvýkací tablety, které naší dobrmance velmi chutnaly. Výhodou je podávání jednou denně bez ohledu na hmotnost psa. Papala je přímo z ruky, nebylo potřeba je s ničím míchat. Složení produktu se nám také líbilo.

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• Pejskovi chutná
  • Složení
  • Dávkování nezávislé na velikosti psa
  • Praktické uzavírání sáčku
  • Vyšší cena

Pejskovi tableta chutná, dostává ji jako pamlsek. Není moc tvrdá, což je fajn u starších psů. Nejlepší je dávkování jedna tableta denně nezávisle na velikosti psa. Fajn je praktické uzavírání sáčku. Cena je vyšší, ale odpovídá zajímavému složení výrobku.

Ověřený zákazník Testuj.to Marie

• obal
  • užití.
  • nic jsem neobjevila

Kloubní výživa Flexadin Adult Dog mě na první pohled upoutala svým obalem. Také její dávkování je super, postačí 1 tableta denně. Protože je žvýkací a dobře ochucená, naší Bellince moc chutná. Bella je velký salašnický pes, skoro 3-letý a váží 40 kg. Určitě je to pro ni to pravé, protože tito psy mají často velké problémy s klouby.

Ověřený zákazník Testuj.to František

• Psovi opravdu chutnala
  • Uzavíratelný sáček
  • Pamlsek hezky voňel
  • Dražší doplňek stravy

Flexadin Adult Dog je vynikajícím přídavkem stravy pro dospělé psy starší 2 let, obzvláště pro aktivní plemena jako je border colie.
Tento produkt podporuje pohyblivost a pružnost kloubů, díky unikátnímu složení obsahujícímu nedenaturovaný kolagen typu II, omega-3 mastné kyseliny a vitamin E. Praktické a efektivní dávkování zajišťuje jedna žvýkací tableta denně. Balení s 60 měkkými tablety poskytuje dostatek na dvouměsíční užívání (jedna denně, například k snídani před venčením).
Díky praktickému uzavření v sáčku je prostředek snadno skladovatelný a použitelný. Vašemu psovi přinese pohodu, podpoří jeho pohyb a přispěje k radosti z každodenního života.
I přes vyšší cenu je tento doplněk stravy investicí, pokud skutečně pomáhá vašemu psovi.

Ověřený zákazník Testuj.to Barbora

Zakoupeno v Testuj.to

• už po měsíci viditelný pozitivní efekt v pohybu psa
  • jednoduché dávkování
  • žvýkací tablety pes přijímá ochotně
  • forma pamlsku

Našemu 10letému psovi doplnění stravy o nedenaturovaný kolagen výrazně prospěl. Už po měsíci podávání tablety formou pamlsku je v pohybu vitálnější. Tablety mají komplexní složení, vedle kolagenu pro klouby také omega-3-mastné kyseliny a antioxidanty. Náš pes žvýkací tablety přijímá velmi dobře, bere je jako pamlsek. Dávkování tableta/den je navíc praktické i pro páníčky.

Ověřený zákazník Testuj.to Hana

• tvar
  • chutnost
  • uzavíratelný obal

Bezkonkurenční devízou je u Flexadinu ,že se dává 1x denně a je to v tuhém stavu jako pamlsek . Nedrobí se , fena jej slupla jako malinu a hlavně nebil průvodní průjem . Dobře stravitelný pro psa . Fena byla vytrvalejší a urputnější v práci nehledě na zátěž . Jak při tréninku tak i v závodě . Jsem více než překvapena s Výrobkem .

Ověřený zákazník Testuj.to Aneta

• Uzavíratelný sáček
  • Tvar
  • Vůně
  • Chutnost

Mám fenu s citlivým zažíváním a tyto žvýkací tablety snáší dobře. Velmi oceňuji, že jsou určené pro všechny psy bez ohledu na váhu a velikost. Složení naprosto skvělé, jako bonus je nedenatruvaný kolagen, který dodává chrupavce pevnost, pružnost a odolnost. Tablety jsou velmi chutné, fena se na tabletu těší každý den, jak na pamlsek :-) vhodné taky pro psy, s horšími zuby, protože jsou tablety měkké.

Ověřený zákazník Testuj.to Verča

• Měkká žvýkací tableta
  • Velikost

Se dvěma psími slečnami, rasy Cane Corso, jsme vyzkoušeli žvýkací tablety Flexadin Adult. Tablety jsou měkké, malé a tedy snadno stravitelné. Oběma pejskům chutnaly tak, že je brali jako pamlsek a často vyžadovali další. A právě jednoduché dávkování bez ohledu na hmotnost psa je naprosto perfektní. Kvalitní složení kloubní výživy je nadhodnotou tohoto produktu. S holkama můžeme jednoznačně doporučit :-)

Ověřený zákazník Testuj.to Mariana

• Psovi moc chutnali
  • Znovu zavíratelné balení
  • Pes má teď větší vydrž než předtím.
  • Pes má větší chuť k jídlu než před tím.
  • Pamlsky dost silně smrdí.

Našla jsem svého favorita mezi kloubními doplňky! U jiných doplňků jsem vždy přepočítávala, kolik že toho mám vlastně psovi dát, tady je to jednoduché. Jeden kus na jeden den bez ohledu na velikost psa. Našemu chlupáčovi tyhle pamlsku moc chutnají, tak že moc nesouhlasí s dávkování. :D neomezenou ho ani po několika týdnech užívání a stále se každý den těší na svojí ňamku. Už během prvního týdne jsem zpozorovala velký nárůst energie u psa a také se mu zvětšila chuť k jídlu, nepamatuji si, kdy naposledy byl nadšený z granulí a bez scén se na ně vrhnul. Také velké psu je znovu zavíratelný obal. Jediná nevýhoda tohoto výrobku je, že mě jako člověku dost smrdí, ale pes má na jejich vůni opačný názor a přece jenom, já to jíst nebudu, ale on ano :D

Ověřený zákazník Testuj.to Janina

• Velikost tablety
  • Vůně
  • Chuť

Tablety jsem brala pro našeho nejstaršího psíka, zatím žádné výraznější problémy nemá ( občas zlobí zadní nožky když chce někam vyskočit). Po užívání tablet mi přijde, že je více živější a problémy od užívání nebyli. Jediné co mohu napsat negativního je, že je nechtěl jíst a to je typ psa co sní vše. Za mě teda vůně tablet nic moc, ale po zamíchání tablety do krmení nebo nějakého pamlsku, tabletu sní.

Ověřený zákazník Testuj.to Monika

• Obsah nedenaturovaného kolagenu
  • Dávkování

Kloubní výživa pro psy Flexadin Adult Dog je unikátní svým složením s nedenaturovaným kolagenem. Majitel psa ocení zejména jednoduché dávkování, které je bez ohledu na tělesnou hmotnost psa pouze jednou denně a užívá se jedna žvýkací tableta. Náš uživatel si žvýkací tablety přes počáteční ostych oblíbil.

Zobrazuji 61 - 80 ze 500 recenzí 1...2 3 [ 4 ] 5 6...25