Recenze Vetoquinol

Ověřený zákazník Veterinární péče mimi

Přidáno: 27. září 2023

Zakoupeno v Veterinární péče

• účinkuje dobře
  • konzistence podobná medu je horší na manipulaci (pro velkého psa), raději jsme zvolili tablety

Přidáno: 26. září 2023

• Funguje
  • 1 dávka denně

Flexadin Adult Dog jsem podávala mé fenečce, které je více jak 6 let. V psím životě je to již kmetský věk a ten tak jak u lidí, tak i zvířátek nese své neduhy, opotřebení chrupavek a kloubů. Ajinka začla být méně aktivní v pohybu a né vždy měla dobrou náladu. Po jednom týdnu užívání Flexadinu již byla poznat změna v jejim chování, ale podstatná změna nastala po měsíci, kdy má stale dobrou náladu. Aktivně vyhledává pohyb a dokonce s námi lumpačí a hraje si na honěnou. Přitom stačila jedna kostička Flexadinu denně, který je obohacen o vitamin E, Omega 3 a kolagen. Všem co mají pejsky a kočičky určitě doporučuji. ?

ZYLKENE 75 mg 100 tbl

Zatím bez konkrétní reakce

Ověřený zákazník Testuj.to Tomáš

Přidáno: 25. září 2023

• Psům velmi chutná
  • Snadné podání, výživu berou jako dobrotu
  • Nezapáchá, dá se říct že krásně voní
  • Není třeba odměřovat dávku
  • Cena při pokračování v dávkování

Složení tablet na jedničku, nejsou zde žádná chemická aditiva, hlavní výhodou je dávkování, po ránu nebo během dne pejsek dostane tabletku a máme splněno, pejsek tabletku bere jako pamlsek, tudíž se na ní i těší a vy máte po starostech. Jelikož máme zkušenosti i s jinou výživou, víme jak problematické kolikrát je aby pejsek tabletu spolkl.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

Přidáno: 25. září 2023

• slozeni
  • ucinek
  • davkovani

S kloubní výživou jsem spokojená. Dávkování je jednoduché, pejskovi tablety chutnají. Balení je praktické, snadno uzavíratelné. Po delší době je vidět, že je pejsek aktivnější a vitálnější. Složení produktu je dobré, kromě kolagenu obsahuje i další vitaminy. Doporučuji vyzkoušet.

• dávkování
  • složení
  • velikost a zpracování tablet
  • uzavíratelné balení

Konečně je konec neustálého kamuflování vitamínů, tak aby je pes neviděl a přesto je sežral. Protože tyhle našemu moc chutnají a dokonce je vyžaduje, vždy když se vrátíme z vycházky. Také je konec odměřování podle váhy psa, protože tady je jednoduché dávkování - 1 tableta denně, bez rozdílu. Flexadin Adult dog má jedinečné a komplexní složení, plné kvalitních složek, např. kolagen, vitamin E, Omega-3 mastné kyseliny. Uzavíratelné balení je jen třešničkou na dortu. My jsme si tuto kloubní výživu velice oblíbily a pokud někdo váhá, tak už nemusí.

• Snadné dávkování
  • Pejskovi chutnají
  • Vyšší cena

Rád bych poznamenal, že hledání vhodného doplňku stravy pro našeho náročného devítiletého psa bývá často složité nejen z hlediska sehnání, ale také jeho podávání. S Flexadinem jsme však tento problém vůbec neměli. Jedná se o lahodnou měkkou pochoutku, kterou snědl bez jakýchkoliv problémů. Pro nás je výhodné, že stačí podávat pouze jednu tabletu denně, což je pro nás při jeho vyšší váze mnohem jednodušší než cpát do něj několik gramů. Navzdory jeho pokročilému věku jsme si všimli, že v posledních dnech mnohem radostněji běhá a projevuje větší zájem o hry, což je pro nás neocenitelný pocit. :)

Ověřený zákazník Testuj.to Barbora

• velikost
  • snadné dávkování
  • složení

Složení přípravku kloubní výživy pro pejsky odpovídá požadavkům pro správné udržení pohyblivosti , líbí se nám snadné dávkování, pejskovi chutnají, určitě je to ku prospěchu jeho zdraví, za nás budeme určitě kupovat nadále a doporučila jsem i dalším známým, co mají pejska.

Ověřený zákazník Testuj.to Agáta

• Velikost
  • Dávkování

Tablety jsem měla pro mou 5 letou fenu labradora Ellu. Elle tablety moc chutnaly- jsou ochucené a měkké jako pamlsek. Velice mi vyhovuje dávkování- 1 denně, 1 tableta bez rozdílu velikosti psa. Též se mi líbí složení. Balení je znovu uzavíratelné. Nevýhodou je vyšší cena.

Ověřený zákazník Testuj.to Iveta

• Tvar, vůně

Kloubní výživa pro psy Flexadin Adult mě nadchla. Sice na poprvé kostičku náš pes odmítl, ale druhý den si ji vzal a dalo by se říct, že i zamiloval. Teď po ní vždycky chňapne a rozžvýká přímo s blaženým pohledem. Kostička je akorát velká a příjemně voní. Budeme kupovat i nadále.

Ověřený zákazník Testuj.to Katka

• Chuť

Velikost super, ideální . Chuť zřejmě výborná, psík se rychle naučil, kde sáček je a teď si vyžaduje svou denní dávku. Je vitalnejsi. Budeme používat i nadále, jelikož máme větší plemeno, je třeba mu výživu dopřát, aby měl co nejdelší a nejkvalitnější život

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• Znovu uzavíratelné balení
  • Měkké tablety
  • Snad rozkousatelné

Jedna tableta denně postačí k tomu aby Vás pes byl vitální. Tablety jsou měkké takže i starší pes je snadno rozkouse. U nás doma se každé ráno čeká na tabletky, takže se do nich úplně zamiloval. Rozhodně doporučuji je koupit psovi a určite uvidíte brzo výsledky.

Ověřený zákazník Testuj.to Hana

• Konzistence
  • Prakticky způsob dávkování
  • Vzhled, jako pamlsek
  • Psovi moc chutná
  • Vyšší cena

Konečně kloubní výživa, kterou svému psovi nemusím schovávat do pamlsku nebo granulí, ale dá si ji bez problému samotnou. Líbí se mi, že jsou tablety měkké a snadno je rozžvýká oproti jiným konkurenčním výrobkům. Velmi mě zaujalo složení s nedenatruvaným kolagenem typu II, který působí skrze imunitní systém, omega-3 mastné kyseliny a vitamín E s antioxidační aktivitou. Dávkování jedna tableta denně je skvělé, bez omezení váhy psa. Za mě skvělý a hlavně fungující produkt, která ráda doporučím dále.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• Tvar
  • Vůně
  • Velikost
  • Složení

Můj 10ti lety vybiravec jen tak něco nesežere, ale díky vůní a měkkosti už třetí den sežral prášek jako dobrutku, pes je bez obtíží takže jsme zkusili jako prevenci. Oceňuji že stačí jen jeden, výhoda je že se případně dá nakrájet kdyby se ofrňoval a zamíchat do granulí, určitě se psovi zlepšila srst. Aktuálně máme doma 3mesicni štěně se kterým skotači jak za mlada, az budu zase kupovat kloubní výzivu určitě zkusím zase tuto

Ověřený zákazník Testuj.to Petr

• Sáček
  • Uzavírání
  • Vzhled
  • Pes to odmítá

Kloubní výživa pro psy Flexadin Adult Dog je dobrý a potřebný doplněk stravy pro naše čtyřnohé kamarády psy. Složení je perfektní a unikátní. Sáček lze uzavřít opakovaně, což je další výhoda. Ale podavano opakovaně a bez úspěchu u našeho pejska, což je škoda.

Ověřený zákazník Testuj.to Natálie

• Balení
  • Tvar kloubní výživy
  • Vše dobré

Za mě Kloubní výživa pro psy Flexadin Adult Dog mohu doporučit. Jednotlivá tabletka výživy má adekvátních tvar a pejsek ho lehce sní. Nijak nesmrdí a má za mě hezké balení. Výživa obsahuje spoustu vitamínů, které pomáhají vašemu pejskovi s kloubní výživou.

Ověřený zákazník Testuj.to Barbora

• Pejskovi chutná
  • Pouze jedna denně
  • Kvalitní složení s kolagenem

Kloubní výživa Flexadin Adult Dog má skvělé kvalitní složení s kolagenem, který pomáhá psům pečovat o jejich klouby. Našemu psovi moc chutná, takže je smutný, že dostane vždy jen jednu denně. Já jsem za to ráda, protože je díky tomu jednoduché se starat o zdraví jeho kloubů. Navíc nemusím řešit jeho váhu, protože se 1 granulka denně dává bez ohledu na hmotnost pejska. Jsem moc ráda, že jsem se rozhodla o jeho klouby pečovat už v aktivním věku, aby mu klouby ještě dlouho sloužily a nic ho nebolelo.

• Voňavé pro psa.
  • Chutné pro psa

Protože máme velmi aktivního psa pětiletého německého ovčáka tak jsem chtěla nějakou dobrou kloubní výživu.
Musím říct že na rozdíl od prášku tohle mi pes hned snědl a dokonce vyžadoval ještě.
Má to měkkou konzistenci.
Nemusí se to přidávat do žádného jídla
Používáme i jako cvičící pomůcku
Velmi mu to chutná.
Mohu jen doporučit a budeme určitě pokračovat.

Ověřený zákazník Testuj.to Helena

• uzavíratelný obal
  • snadné dávkvání

Protože je náš pes turista, snažíme se zajistit, aby byl ve svém vysokém věku stále svěží. Tablety s kolagenem mu chutnají a opravdu je žvýká. Každé ráno jednu dostane jako pamlsek a je spokojený. Dávkování je snadné, ale je třeba dodržovat pravidelnost.

Ověřený zákazník Testuj.to Marketa

Přidáno: 20. září 2023

• Malá velikost
  • Chutná
  • Nemam co vytknout

Určitě bych produkt doporučila a budu i nadále využívat pro psa. I podle složení super produkt . Malá velikost granulky tudíž vhodné i pro malá plemena . Za mě lepší než produkty v prášku . Podle nadšení psa i velice chutné. Též oceňuji, že je dávkování stejné pro všechny hmotnosti pejska .

Zobrazuji 41 - 60 ze 500 recenzí 1 2 [ 3 ] 4 5...25