Recenze Vetoquinol

Ověřený zákazník Testuj.to Simona

• Složení
  • “Tablety” jsou měkké, dají se rozdrobit
  • Uzavíratelné balení
  • Vyšší cena

Opravdu chutné tablety, okamžitě ji slupnul i psík “fajnovka”. Tablety příjemně voní masem, jsou vlhké a dají se snadno v ruce naporcovat na menší. Složení vypadá zajímavě, pokud psi dokáží nedenaturovaný kolagen zpracovat (nevím, nejsem biochemik), tak se jedná určitě o fajn variantu, jak pečovat o jejich klouby.

Ověřený zákazník Testuj.to Ondřej=ú

• Dávkování
  • Krásná vůně a asi i chuť (pejsek hned sní)
  • Velké balení
  • Funguje

Tabletky krásně voní a pejskovi extrémně chutnají. Dávkování 1x denně je super a není tedy potřeba na to myslet u každého krmení. Můj pejsek se po pravidelném dávkování zlepšil, mnohem méně kulhá a nebojí se aktivněji běhat, takže za mne mohu tyto super prémiové tabletky na podporu kloubů jenom doporučit!

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• Chuť ,,hodnotím dle reakce fenky ‘’
  • Žádné zažívací potíže

Kloubní výživa Flexadin vás nadchne již při rozbalení svou vůni . Velkou výhodou je dávkování pouze 1 denně a tak naše psi holcicka ma dopolední pamlsek jasný .
Naší fence chutná od první chvíle a nemá to výživě žádné zažívací potíže . Kloubní výživu mohu všem jen doporučit .

• Pejskovi chutnají
  • Jednotné dávkování

Kloubí výživa s lákavým složením a pro pejsky i s lákavou vůní/chutí. Náš ovčák se po nich může utlouct. Jediné, co mi vadí, je jednotné dávkování pro psy vážící 5 kg nebo 60 kg. Trošku nevěřím, že dávka pokryje potřeby i obřích plemen. Jinak ale doporučuji, protože na našem pejskovi pozoruji pozitivní účinek. Pes po větší zátěži rychleji regeneruje a pryč je i občasné napadání na levou nohu.

Ověřený zákazník Testuj.to David

• Psovi velice chutnají
  • obsahuje kolagen, omega 3 a vit.E
  • podporuje pohyblivost kloubů - funguje! :)

Tato kloubní výživa Flexadin psům velice chutná, ihned po otevření balíčku už si sedal a dokonce přiběhl i mladší pes, který chtěl také ochutnat :D. Dá se tedy používat i jako pamlsek. Dodává psům potřebné živiny, které jsou důležité pro pohyblivost kloubů a celkovou mobilitu psa. Obsahuje nedenaturovaný kolagen, omega 3 a vitamín E. Doporučuji :)

Ověřený zákazník Testuj.to Nikola

• Jedna tableta denně
  • Účinky

Zpočátku tablety nechtěl jíst,tak jsme mu je dávali do jídla. Poté co je ochutnal už je jedl samotné. Jedná tableta denně bez ohledu na hmotnost psa mě nejdříve zarazila, ale po delším užívání je vidět že je aktivní, nevyhýbá se schodům jako dříve,bez problémů vyskočí na postel.. Vzhledem k tomu že má citlivé zažívání, tak je super že mu tablety nezpůsobují zažívací problémy. Za nás jsou opravdu super,a Mouovi pomohli. Je živější, aktivnější, méně líný, opět zvládá delší procházky....My jsme naprosto spokojeni.

• Dávkování jednou denně
  • Funguje

Kloubní výživa je super. Pes ji má rád od první tablety. Tablety krásné voní a pes je žere z ruky. Když nechce jíst a dám tabletu ke granulím, za chvilku je prazdná miska. Pes se po 2 měsících zlepšil v chůzi, už tolik nekulhá. Dávkování jednou denně je super nápad. Za mě a mého psa velká spokojenost.

Ověřený zákazník Testuj.to Vendula

• Vzhled

Kloubní výživa našemu velkému pejskovi chutná, malý to nejdřív nechce,ale pak když hrozí, že by to měl sníst velký tak to sní. Každý den Eddie čeká na tabletku bere to jako pamlsek, Jack ten čuchne odejde a jakmile jde k misce Eddie tak to jde si vzít. A ukazuje jak to ji

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• Slozeni
  • Tvar
  • Chutnost

Kloubní výživa pro psy Flexadin Adult Dog hezky voní, náš pejsek to velmi oceňuje a vždy se na to těší. Je to tvar takové větší granule. Náš pejsek je střešní velikosti, tak to vždy slupne jak malinu. Dávkování 1x denně je super, je možné ji podat kdykoliv během dne. Složení je super, má rychlejší účinek v kloubech

Ověřený zákazník Testuj.to Klára

• Kvalita
  • Chuť

Flexadin Adult nabízí dávkování ve formě pamlsku, což je velkou výhodou pro mnoho majitelů psů. V průběhu několika dní se nám ale setkávali s tím, že náš pes měl trochu problémy s chuťovou akceptací. Během letních prázdnin jsme podnikali náročné túry po výletech a ve srovnání s předchozím rokem jsme si všimli pozitivního vlivu tohoto kloubního doplňku na pohyblivost našeho psa.

Pokračovali jsme v podávání Flexadin Adult a postupem času jsme si všimli, že náš pes se stával stále aktivnějším a měl méně obtíží s pohybem, zejména po náročných výletech. Vzhledem k tomu, že jsme trávili více času venku a zapojovali se do více fyzických aktivit, bylo pro nás klíčové mít produkt, který by podporoval klouby našeho psa.

Celkově jsme s Flexadin Adult velmi spokojeni a vidíme výrazné zlepšení v pohyblivosti našeho psa. Tento doplněk stravy se stal nezbytnou součástí péče o našeho čtyřnohého kamaráda, a to zejména během dovolených a dobrodružství v přírodě

• Složení

Kloubní výživa pro psy Flexadin Adult Dog je super. Na našeho pejska měla kladný vliv, má větší energii a začal více pobíhat po zahradě, viděla jsem zlepšení již po 2 týdnech. Podávání je 1 ks denně a bez problémů, pak mi přišlo že se těšil. Vřele doporučuji i náš pes.

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

Přidáno: 15. září 2023

• Vůně
  • Velikos
  • Tvar

Kloubní výživa Flexadin, za nás naprostá pecka! Máme většího psa a tato velikost je pro nás ideální, menší pejsci by možná mohli mít s velikostí problém. Tablety jsou měkké na způsob pamlsků, takže je náš hafan zblajzne. ? Tablety příjemně voní a co se týče složení, paráda. :) My jsme spoko!

FLEXADIN Advanced pes 30 tbl

funguje

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

Přidáno: 12. září 2023

Zakoupeno v Testuj.to

• Pejskům se líbí vůně i chuť

Ihned po otevření mě překvapil odér, který pejsky vyloženě přitahoval. Tobolky pejskům chutnají složení je perfektní a nemáme po tobolkàch žádný problémy. Jsem určitě spokojená s doporučila byl je určitě pejskům, který jdou špatně dat léky a podobně.

ZYLKENE 75 mg 100 tbl

ZYLKENE 75 mg 100 tbl

Ověřený zákazník Alfadogcz.cz honza m.

Přidáno: 12. září 2023

Zakoupeno v Alfadogcz.cz

• kočka je klidnější a spí celou noc

Ověřený zákazník Testuj.to Markéta

Přidáno: 11. září 2023

• 1 tableta - neřeším dávkování
  • Jednoduchost
  • Přehledné složení
  • Produkt mířený pro dospělého psa
  • Obsahuje Omega-3
  • Zdálo se mi to divné, že u každé váhové kategorie stačí 1 pamlsek
  • Protein/maso je pouze drůběží nevhodné pro alergiky

Pokud hledáte kloubní výživu pro dospělé psy, se kterou si nebudete muset lámat hlavu ohledně složení a zároveň chcete kloubní výživu kvalitní, za sebe doporučuji práve Flexadin Adult Dog. Zprvu se to zdá trochu divné, že je dávkování tak jednoduché, ale víc opravdu nepotřebujete. Líbí se mi přehledné složení produktu - víte, co psovi dáváte. Jediné, co bych vytkla je drůběží protein - nemusí sedět alergikům.
Výsledek za téměř měsíc testování - pes je i po náročném dni méně unavený (pohybově) a druhý den bez problémů zvládne další náročný den
Prevence proti kloubním onemocněním ve stáří

Ověřený zákazník Testuj.to Dana

Přidáno: 11. září 2023

• Pohodlné dávkování
  • Oproti tekuté výživě se nikde nic nelepí
  • Můžeme vzít kamkoliv s sebou
  • Voní jako pivovarské kvasnice, což může pro psa být lákavé.
  • Nic mě nenapadá

Mám jedenáctiletou fenku německého boxera, které je už nutné doživotně podávat kloubní výživu. Před začátkem podávání Flexadin jsem ji dala kratší pauzu, jelikož měla předtím preparát od jiného výrobce. Výrazné zlepšení stavu nemůžu očekávat, ale tablety (podávám s jídlem) jí relativně ochotně. Běhá ji to nadále dobře, takže můžu výrobek jedině doporučit. Vyhovuje mi především způsob podání, jelikož ve srovnání s tekutými výrobky se nikde nic nelepí, když někam jedeme, pouze sáček přibalíme ke granulím. Voní jako pivovarské kvasnice, takže psa vůně láká.

Ověřený zákazník Testuj.to Nikola

Přidáno: 10. září 2023

• Vůně
  • Balení

Mám 60kg psa, takže neresit dávkování u kloubní výživy je pro nás naprostý sen! Psovi navic velmi chutna, sezere mi to samotné i z ruky, což se u ostatních kloubnich doplncich rozhodne rict neda. Navic se neprojevili ani zadne alergické reakce i před velmi citlivé zažívání. Mohu jen doporucit.

Ověřený zákazník Testuj.to Marie

Přidáno: 10. září 2023

• Měkkost

Kloubní výživa pro psy. Flexadin Adult Dog jsou malé, měkké, pro pejska vonící žvýkací tablety. Obsahuje nedenatruvaný kolagen. Což znamená nezměněný, opravdový kolagen. Pejsek nemá žádný problém pozřít tyto tabletky. A opravdu si na nich pochutnává.

Zobrazuji 101 - 120 ze 500 recenzí 1...4 5 [ 6 ] 7 8...25